Gripex Noc - ulotka
Oficjalna ulotka dla pacjenta (PIL)
Ulotka dołączona do opakowania leku Gripex Noc 500 mg + 30 mg + 15 mg + 2 mg, US Pharmacia Sp. z o.o..
- Format: PDF
- Substancja czynna: PARACETAMOLUM 500 MG + PSEUDOEPHEDRINI HYDROCHLORIDUM 30 MG + DEXTROMETHORPHANI HYDROBROMIDUM 15 MG + CHLORPHENAMINI MALEAS 2 MG
- Postać: Tabletki powlekane
Charakterystyka Produktu Leczniczego (ChPL)
Dokument przeznaczony dla personelu medycznego. Zawiera pełne informacje o leku.
Co znajdziesz w ulotce?
- Co to jest Gripex Noc i w jakim celu się go stosuje
- Informacje ważne przed zastosowaniem leku
- Jak stosować Gripex Noc (dawkowanie)
- Możliwe działania niepożądane
- Jak przechowywać Gripex Noc
- Zawartość opakowania i inne informacje
Źródło: Rejestr Produktów Leczniczych, rejestrymedyczne.ezdrowie.gov.pl