Ibufen JuniorvsIbuprofen-Lysin Fairmed Healthcare

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 200 MG
Ibufen JuniorZakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Ibuprofen-Lysin Fairmed HealthcareFairmed Healthcare GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

Ibufen JuniorIbuprofen-Lysin Fairmed Healthcare
Dawka200 mg200 mg
PostaćKapsułki miękkieTabletki powlekane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentZakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.Fairmed Healthcare GmbH
Kraj producentaPolskaBrak danych