Ibum FeminavsIbufen dla dzieci FORTE o smaku truskawkowym
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 200 MG
Ibum FeminaPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyIbufen dla dzieci FORTE o smaku truskawkowymZakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Ibum FeminaIbufen dla dzieci FORTE o smaku truskawkowym
Dawka200 mg200 mg/5 ml
PostaćKapsułki miękkieZawiesina doustna
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Kraj producentaBrak danychPolska