Ibum FeminavsIbum Sprint
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 200 MG
Ibum FeminaPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyIbum SprintPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Ibum FeminaIbum Sprint
Dawka200 mg200 mg
PostaćKapsułki miękkieKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Kraj producentaBrak danychPolska