Ibum FortevsIbum Sprint

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 200 MG
Ibum FortePrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Ibum SprintPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

Ibum ForteIbum Sprint
Dawka200 mg/5 ml200 mg
PostaćZawiesina doustnaKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Kraj producentaPolskaPolska