Ibum FortevsIbuprofen TZF

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 200 MG
Ibum FortePrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Ibuprofen TZFTarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

Ibum ForteIbuprofen TZF
Dawka200 mg/5 ml200 mg
PostaćZawiesina doustnaTabletki powlekane
Droga podaniadoustnapodanie doustne
ProducentPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.
Kraj producentaPolskaBrak danych