Ibum FortevsPaduden Express

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 200 MG
Ibum FortePrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Paduden ExpressRanbaxy (Poland) Sp. z o.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

Ibum FortePaduden Express
Dawka200 mg/5 ml200 mg
PostaćZawiesina doustnaKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o.
Kraj producentaPolskaHiszpania Rumunia