Ibutrixen FastvsIbuprofen Aflofarm

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Ibutrixen FastPromedo Pharma Products GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Ibuprofen AflofarmAflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

Ibutrixen FastIbuprofen Aflofarm
Dawka400 mg400 mg
PostaćKapsułki miękkieTabletki drażowane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPromedo Pharma Products GmbHAflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Kraj producentaNiemcyBrak danych