Ibutrixen FastvsIbuprofen Dr. Max
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Ibutrixen FastPromedo Pharma Products GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyIbuprofen Dr. MaxDr. Max Pharma s.r.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Ibutrixen FastIbuprofen Dr. Max
Dawka400 mg400 mg
PostaćKapsułki miękkieTabletki powlekane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPromedo Pharma Products GmbHDr. Max Pharma s.r.o.
Kraj producentaNiemcyCzechy