Ibutrixen FastvsIbuprofen MAX Aurovitas

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Ibutrixen FastPromedo Pharma Products GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Ibuprofen MAX AurovitasAurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

Ibutrixen FastIbuprofen MAX Aurovitas
Dawka400 mg400 mg
PostaćKapsułki miękkieKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPromedo Pharma Products GmbHAurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
Kraj producentaNiemcyBrak danych