Ibutrixen FastvsLaboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAX

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Ibutrixen FastPromedo Pharma Products GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

Ibutrixen FastLaboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAX
Dawka400 mg400 mg
PostaćKapsułki miękkieTabletki powlekane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPromedo Pharma Products GmbHURGO Sp. z o.o.
Kraj producentaNiemcyBrak danych