Ibutrixen FastvsMetafen Ibuprofen Max

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Ibutrixen FastPromedo Pharma Products GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Metafen Ibuprofen MaxZakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

Ibutrixen FastMetafen Ibuprofen Max
Dawka400 mg400 mg
PostaćKapsułki miękkieKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPromedo Pharma Products GmbHZakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Kraj producentaNiemcyNiemcy Niemcy