Ibutrixen FastvsNurofen Mięśnie i Stawy Forte
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Ibutrixen FastPromedo Pharma Products GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyNurofen Mięśnie i Stawy ForteReckitt Benckiser (Poland) S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Ibutrixen FastNurofen Mięśnie i Stawy Forte
Dawka400 mg400 mg
PostaćKapsułki miękkieTabletki powlekane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPromedo Pharma Products GmbHReckitt Benckiser (Poland) S.A.
Kraj producentaNiemcyBrak danych