Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXvsBuscofem
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXURGO Sp. z o.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyBuscofemIpsen Consumer HealthCare
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXBuscofem
Dawka400 mg400 mg
PostaćTabletki powlekaneKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentURGO Sp. z o.o.Ipsen Consumer HealthCare
Kraj producentaBrak danychPolska