Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXvsIbupar forte
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXURGO Sp. z o.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyIbupar forteAdamed Pharma S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXIbupar forte
Dawka400 mg400 mg
PostaćTabletki powlekaneTabletki powlekane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentURGO Sp. z o.o.Adamed Pharma S.A.
Kraj producentaBrak danychPolska