Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXvsIbuprofen MAX Aurovitas
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXURGO Sp. z o.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyIbuprofen MAX AurovitasAurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXIbuprofen MAX Aurovitas
Dawka400 mg400 mg
PostaćTabletki powlekaneKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentURGO Sp. z o.o.Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
Kraj producentaBrak danychBrak danych