Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXvsNurofen Express Forte Mini
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXURGO Sp. z o.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyNurofen Express Forte MiniReckitt Benckiser (Poland) S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Laboratoria PolfaŁodź IBUPROFEN MAXNurofen Express Forte Mini
Dawka400 mg400 mg
PostaćTabletki powlekaneKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentURGO Sp. z o.o.Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
Kraj producentaBrak danychBrak danych