MIGvsBuscofem
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
MIGBerlin-Chemie AG
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyBuscofemIpsen Consumer HealthCare
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
MIGBuscofem
Dawka400 mg400 mg
PostaćTabletki powlekaneKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentBerlin-Chemie AGIpsen Consumer HealthCare
Kraj producentaNiemcyPolska