MIGvsIbuprofen MAX Aurovitas

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
MIGBerlin-Chemie AG
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Ibuprofen MAX AurovitasAurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

MIGIbuprofen MAX Aurovitas
Dawka400 mg400 mg
PostaćTabletki powlekaneKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentBerlin-Chemie AGAurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
Kraj producentaNiemcyBrak danych