MIGvsMetafen Ibuprofen Max

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
MIGBerlin-Chemie AG
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Metafen Ibuprofen MaxZakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

MIGMetafen Ibuprofen Max
Dawka400 mg400 mg
PostaćTabletki powlekaneKapsułki miękkie
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentBerlin-Chemie AGZakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Kraj producentaNiemcyNiemcy Niemcy