Nurofen Express TabsvsIbufen dla dzieci FORTE o smaku malinowym
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 200 MG
Nurofen Express TabsReckitt Benckiser (Poland) S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyIbufen dla dzieci FORTE o smaku malinowymZakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Nurofen Express TabsIbufen dla dzieci FORTE o smaku malinowym
Dawka200 mg200 mg/5 ml
PostaćTabletki powlekaneZawiesina doustna
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentReckitt Benckiser (Poland) S.A.Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Kraj producentaBrak danychPolska