Nurofen Express TabsvsIbuprofen-Lysin Fairmed Healthcare
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 200 MG
Nurofen Express TabsReckitt Benckiser (Poland) S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyIbuprofen-Lysin Fairmed HealthcareFairmed Healthcare GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Nurofen Express TabsIbuprofen-Lysin Fairmed Healthcare
Dawka200 mg200 mg
PostaćTabletki powlekaneTabletki powlekane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentReckitt Benckiser (Poland) S.A.Fairmed Healthcare GmbH
Kraj producentaBrak danychBrak danych