Ibum FortevsIbuprofen Farmalider
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 200 MG
Ibum FortePrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyIbuprofen FarmaliderFarmalider SA
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
Ibum ForteIbuprofen Farmalider
Dawka200 mg/5 ml200 mg
PostaćZawiesina doustnaTabletki powlekane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPrzedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.Farmalider SA
Kraj producentaPolskaHiszpania
Hiszpania