Ibutrixen FastvsIbuprofen-Lysin Fairmed Healthcare

Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
Ibutrixen FastPromedo Pharma Products GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły
Ibuprofen-Lysin Fairmed HealthcareFairmed Healthcare GmbH
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegóły

Szczegółowe porównanie

Ibutrixen FastIbuprofen-Lysin Fairmed Healthcare
Dawka400 mg400 mg
PostaćKapsułki miękkieTabletki powlekane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentPromedo Pharma Products GmbHFairmed Healthcare GmbH
Kraj producentaNiemcyBrak danych