MIGvsIbuprofen Dr. Max Pharma
Ta sama substancja czynnaOba leki zawierają IBUPROFENUM 400 MG
MIGBerlin-Chemie AG
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółyIbuprofen Dr. Max PharmaDr. Max Pharma s.r.o.
Brak opinii
Cena detalicznaBrak danych o cenie
Bez refundacjiBez recepty
Zobacz szczegółySzczegółowe porównanie
MIGIbuprofen Dr. Max Pharma
Dawka400 mg400 mg
PostaćTabletki powlekaneTabletki powlekane
Droga podaniadoustnadoustna
ProducentBerlin-Chemie AGDr. Max Pharma s.r.o.
Kraj producentaNiemcyCzechy